xmlns:fb='http://ogp.me/ns/fb#' xmlns:fb='http://ogp.me/ns/fb#' Be The Light You Are: הגברת רמת החיוניות ומניעת זליגה של אנרגיה אצל אישה

יום חמישי, 5 בדצמבר 2019

הגברת רמת החיוניות ומניעת זליגה של אנרגיה אצל אישה
אנרגית החיים, ולה הרבה שמות: צ׳י, קונדליני, שאקטי, היא אותה אנרגיה חיונית, ראשונית השוכנת בכולנו וסביבינו ומניעה אותנו פנימה והחוצה. 
אותו כוח מסתורי שוכן בבסיס עמוד השדרה שלנו (מרכז ראשון ושני) והוא נע מעלה ומטה בגופנו עד מרכז הכתר ובחזרה בתנועה ספירלית / כנחש במעלה עמוד השדרה. 
במצב של עירנות רוחנית ותודעתית האנרגיה יכולה להיות מורגשת בעוצמות שונות ונחווית כזרם של חשמל או כחום המתפשט במעלה גופנו. 
עם אנרגיה זו אנחנו נעים בחיים, אנחנו מזינים את התאים, אנחנו מעניקים, מרפאים, צומחים, היא הדלק הנדרש למרכבה שלנו והחשמל שאנו צריכים וצורכים כדי לנוע ממקום למקום (פיזי ומטאפיזי). 
יש חשיבות עליונה בשימור אנרגיה ובמניעת זליגתה. אחד הביטויים של אותה אנרגיה היא אנרגיה מינית. במעשה אהבה, ובאורגזמה אנו מרגישות באותה אנרגית חיים, ואף מעבירות אותה (מחליפות אותה) לשותף שלנו למעשה האהבה.
אבדן אותה אנרגיה אצל אשה מתרחש דרך הפתחים הטבעיים בגוף - נרתיק, שופכה ופי הטבעת. טונוס השרירים של תעלת הנרתיק נחלש עם השנים, עם לידות ועם קיום יחסי מין. 
חיזוק שרירי הנרתיק מאפשר לאשה לשלוט באנרגיה המינית, להגביר את כמות האורגזמות, ואף להגיע לאורגזמה שהיא כלל גופית ולא רק ג׳נטילית (קליטורלית או ואגינלית). אורגזמה כלל גופית מאפשרת פיזור אנרגיה בכל חלקי הגוף ומספקת חיוניות לכל האיברים בדומה (ואף יותר) ליעילותה של שטיפה אנרגטית. 
במילים אחרות - נפתחים שערי שמיים:) 
תועלות רגשיות נוספות לתיעול ושמירה על האנרגיה המינית כוללות חיבור טוב יותר לרחם, שהוא לפי הטאו מקור הנשיות. בעקבות התחברות זו גדלה היכולת שלנו לאהוב, לתת, וגם לעמוד על שלנו, ללכת לפי "תחושות הבטן" ולהרגיש נשיות יותר.
מההיבט הבריאותי קיימות תועלות נוספות כגון: הקלה על המחזור ועל הכאבים במהלכו, שיפור השליטה בסוגרים, חיזוק שרירי ריצפת האגן לפני ואחרי לידה. 
בפוסט הנוכחי אני רוצה לדבר על החשיבות של מניעת זליגה של אותה אנרגיה אצל אשה על ידי תרגול ושימוש ״בביצה סינית״ על בסיס קבוע. 
שימוש בביצה הסינית הינו אמצעי עתיק יומין לתרגול ששימש את קיסריות סין העתיקה במשך אלפי שנים. 
הביצה עשויה משיש (אני ממליצה על אבן הג׳ייד), מגיעה במשקלים שונים כדי לאפשר תרגול הדרגתי ומאפשרת הפנית תשומת לב של האשה לשרירים השונים. 
התרגול מבוסס על ההנחיות המובאות בספרו של ד״ר בוטו ״רפואה ושבעת החוקים האונברסלים״:
יש לבצע את התרגול בנחת, בפרטיות כשהחדרת הביצה צריכה להיעשות לתוך נרתיק משומן היטב (הפרשה טבעית או חומר סיכה מתאים - ג׳ל על בסיס מים או שמן זית בלתי מזוקק).
 1. לפני החדרת הביצה - יש לעסות את הפטמות - על העיסוי להיעשות בלחץ עדין ויציב ובליטוף סיבובי של שתי הפטמות בו זמנית וזאת בכדי להגביר את ההפרשות בנרתיק. יש לעבור לעיסוי של כל החזה בהדרגה עד שהפטמות זקופות והשדיים מתנפחים קלות. 
 2. יש לעסות את האיזור הגניטלי עד שנוצר גירוי וההפרשות לחות.
מטרת התרגיל היא לפתח מודעות לקבוצת שרירים בשלושה מקומות
 • פתח הנרתיק החיצוני ותעלת הנרתיק הקדמי
 • שריר תעלת הנרתיק האמצעית
 • שריר תעלת הנרתיק העליון קרוב לצוואר הרחם
תרגול: 
 1. עומדים בעמידת רכיבה בסיסית, גב זקוף. 
 2. לאחר עיסוי השדיים - מחדירים את הביצה לנרתיק (הצד הרחב קודם).
 3. מכווצים בחוזקה של השרירים השולטים בסגירה של פתח הנרתיק. 
 4. שואפים אויר ומכווצים את השרירים של תעלת הנרתיק המצויים ממש לפני צוואר הרחם. שומרים אותם סגורים.
 5. סוחטים בעדינות את הביצה עד שמרגישים שאוחזים בה היטב, מגבירים את הלחיצה בעדינות ומניעים את הביצה מעלה מטה באיטיות ולאט לאט מגבירים את הקצב עד שהתנועה הופכת מהירה. 
 6. ברגע שחשים שאזל האויר, נחים. שלב המנוחה חשוב ביותר. בזמן זה מרגישים כיצד נבנית אנרגית הצ׳י באיזור. 
 7. עושים את התרגיל במשך חמש דקות, פעמיים בשבוע.
 8. לשמור על הגיינה.
 9. אני מוסיפה - לחייך תוך כדי 🙂 זה גם מהמם וגם השרירים הטבעתיים שלנו מחוברים - הפה מחובר לסוגרים 🙂 למדו גם אותם לחייך. 
איפה קונים: באמזון  - חפשו ביצים סיניות או ביצים לחיזוק שרירי הנרתיק באינטרנט.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה